Poďakovanie

Poďakovanie

Vážení spoluobčania,

máme za sebou komunálne voľby, v ktorých ste rozhodli o tom kto bude na čele našej obce, ako aj o tom, ktorí ľudia Vás budú zastupovať v obecnom zastupiteľstve ďalšie štyri roky.

 Napätie a emócie pomaly ustupujú a tak mi dovoľte, aby som Vám aj ja napísal pár slov:

V prvom rade sa Vám chcem poďakovať za vysokú volebnú účasť, ktorá dosiahla takmer 70% – nú hranicu. Naša volebná účasť tak výrazne prekročila ako okresný, tak aj celoslovenský priemer. Osobitne sa chcem poďakovať našim prvovoličom, ktorí aj napriek svojmu mladému veku neváhali prísť k volebným urnám a vyjadriť svoj názor.

 Poďakovať chcem aj všetkým kandidátom, či už na starostu, alebo na poslancov, že prejavili ochotu podieľať sa na spravovaní vecí verejných a ísť do volebného súboja. Tento súboj bol v zásade korektný bez vážnych incidentov – čo nie je všade pravidlom.

 Zvoleným poslancom samozrejme gratulujem a vyslovujem presvedčenie, že spoločnými silami urobíme maximum pre rozvoj našej krásnej obce.

 V neposlednom rade chcem osobne poďakovať voličom, ktorí podporili moju kandidatúru na starostu obce. Výsledky ma veľmi potešili a zároveň utvrdili v tom, že cesta ktorou sme sa vybrali nebola márna, mnohí jej rozumiete a podporujete ju.

 Výsledky ma na jednej strane tešia, ale zároveň aj zaväzujú k tomu, aby som nesklamal Vašu dôveru a pokračoval v maximálnej snahe zlepšovať život v našej obci.

 Ešte raz Vám úprimne ďakujem a teším sa na pokračovanie v našej spolupráci.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                Ing. Branislav Nociar

 

Predpoveď

Dlhodobá predpoveď počasia

Fotogaléria

Prechádzka po obci