Asistované sčítanie za začína 3.mája 2021

Asistované sčítanie za začína 3.mája 2021

Kontaktné miesto pre asistované sčítanie H.Zalužany

Asistované sčítanie za začína 3.mája 2021

Pre obyvateľov, ktorí sa nemohli sčítať sami z dôvodu, že nemali prístup na internet, nemajú počítač, tablet alebo sa nevedeli elektronicky sčítať počas obdobia online samosčítania, zriadila obec kontaktné miesto, ktoré sa nachádza v budove Obecného úradu v Hrnčiarskych Zalužanoch, Hlavná 90 – 1 poschodie – malá zasadačka.

Ak sa nemôžete dostaviť na kontaktné miesto v čase prevádzkových hodín, môžete si k sebe domov objednať mobilného asistenta a to zavolaním na telefónne číslo 047 5672111.

Sčítaní musia byť všetci obyvatelia domácností pod svojim rodným číslom (aj deti narodené do 1.1.2021 musia rodičia sčítať samostatne , t.z. pod ich rodným číslom).

Milí seniori, prosíme zvýšte opatrnosť počas asistovaného sčítania obyvateľov. Asistent vás môže navštíviť  len počas obdobia od 3.mája 2021 do 13.júna 2021 na základe vašej telefonickej požiadavky o sčítanie pomocou mobilného asistenta. Asistent je povinný preukázať sa preukazom.

Mobilný asistent spätne kontaktuje telefonicky obyvateľa a dohodne sa na presnom čase , kedy ho navštívi s tabletom doma, aby ho sčítal. Tak na kontaktom mieste, ako aj v samotnej domácnosti platia hygienicko-epidemiologické opatrenia (rúška, odstupy, použitie ochranných prostriedkov)

Pri projekte Sčítania obyvateľov, domov a bytov 2021 je prioritou ochrana vašich osobných údajov. Všetky údaje poskytnuté Štatistickému úradu SR správcami administratívnych zdrojov údajov, samosprávami a obyvateľmi sú spracované  výlučne pre potreby sčítania. Všetky získané údaje sú chránené pred zneužitím alebo krádežou. Na účely sčítania osobných údajov bol pre sčítanie vypracovaný osobitný bezpečnostný projekt, zabezpečujúci optimálny režim ochrany všetkých údajov.

Opatrenia pri asistovanom sčítaní na kontaktnom mieste

Predpoveď

Dlhodobá predpoveď počasia

Fotogaléria

Prechádzka po obci